Opět vám zavřeli posilovnu nebo fitness centrum? Nevadí! Vše pro domácí cvičení najdete u nás!

opet-vam-zavreli-posilovnu-nebo-fitness-centrum--nevadi--vse-pro-domaci-cviceni-najdete-u-nas

Pokud jste zvyklí na pravidelné cvičení, jakýkoli delší výpadek může být pro vaše tělo problém. Platí to jak v případě, kdy cvičíte „jen“ pro vaše zdraví a kondici, tak i v případě profesionálního tréninku. V současné době krize, kdy si opravdu nemůžete být jistí pravidelným cvičením v posilovně, byste si určitě měli pořídit nějaké domácí vybavení, na kterém si můžete zacvičit kdykoli, podle vaší potřeby.

Na našem e-shopu najdete nepřeberné množství pomůcek, které vám pomohou s protahováním, posilováním i vytrvalostním tréninkem. Dali jste se na hubnutí, změnili jste jídelníček a potřebujete pravidelně posilovat i cvičit kardio? Není problém! Kardio cvičení vyřešíte praktickým „obyčejným“ švihadlem – nabídneme vám klasická švihadla s dřevěnými rukojeťmi, švihadla s plastovými protiskluzovými rukojeťmi nebo dokonce s počítadlem. Díky nastavitelné délce mohou cvičit dospělí i děti.

Pokud potřebujete posílit zejména spodní část těla, vyzkoušejte šlapací trenažér, neboli stepper. Je zaměřen na posílení lýtek, vnitřních a vnějších částí stehen a hýždí. Tento účel podobně splní i praktický fitness schod na aerobic (step bedýnka). Má nastavitelnou výšku a protiskluzový povrch, aby se vám vždy cvičilo pohodlně a bezpečně, a abyste si mohli sami nastavit náročnost cvičení. Zlepšíte svoji fyzickou kondici i funkci srdce a plic.

Máte sedavé zaměstnání a často vás bolí záda? Problém může být v povolených svalech hlubokého stabilizačního systému, tzv. core. Na posílení těchto svalů jsou perfektní různé balanční podložky a míče – při cvičení je třeba udržovat rovnováhu, takže je zapojeno mnohem více svalů, než při klasickém cvičení. Chcete posílit záda společně s pažemi? Zvolte hrazdu do dveří, kterou jednoduše upevníte mezi zárubně dveří, a to bez vrtání.

Pokud jste se rozhodli vlastnit „pekáč buchet“, je třeba se mimo posilování core zaměřit i na břišní svaly jako takové. Nabízíme několik druhů posilovačů břišních svalů, které vám efektivně a rychle pomohou k vysněné postavě. S prsními svaly a rukama vám pomohou různé druhy posilovačů – vybrat si můžete takový, který vám bude nejlépe vyhovovat – míčky, kroužky, popruhy, kolečka, opěrky na kliky a mnoho dalšího.

Se cvičením vám mohou pomoci i různé druhy posilovacích gum a expandéru, které nabízíme v různých odporech, vhodné na protahování i intenzivní posilovací trénink. Podobnou službu vykonají odporové pásy či lana. Pořídit si u nás můžete i praktickou speciální podložku na cvičení, která tlumí nárazy a zaručí vašim sousedům naprostý klid, i když bude vaše cvičení opravdu náročné na pohyb a hluk.

Ať už hledáte domácí pomůcky na cvičení z důvodu hubnutí, nebo pro udržení kondice při výpadku pravidelných tréninků v profesionálním prostředí, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme s výběrem pomůcek, které budou nejlépe vyhovovat vašim potřebám.