Vyplatí se mi koupit jednoručky?

Víte jak na vysněnou postavu a co by Vám nemělo chybět v domácí posilovně a bez čeho se rozhodně neobejdete? Proto pokud si chcete koupit nějaké nářadí na posilování, tak rozhodně investujte své peníze do činek. Jsou levné a hodí se snad ke každému cvičení. Můžete s nimi cvičit ruce, záda, prsa. No prakticky každou část vašeho těla.

činky

Váhu si volíte podle sebe

Velkou výhodou je to, že si váhu můžete zvolit podle sebe. Stačí vzít kotouče na posilování a nahodit si na činky třeba 20 kg. K tomu je potřeba jen, abyste si zvolili správné závaží.

závaží_optimized

Vhodné pro kohokoliv

Činky jsou unisex. Jsou tedy vhodné jak pro muže, tak pro ženy. Například lehčí činky jsou skvěle pro ženy, které chtějí formovat své tělo, nebo na dynamický trénink. Zatímco jednoruční činky s větší váhou jsou vhodnější pro muže, kteří chtějí budovat svou svalovou hmotu a zvýšit sílu. Musíme se těm ženám přeci nějak zalíbit.

Vyberte si ze široké nabídky

Mezi činky, nepatří jen jednoručky, ale i olympijské osy, které jsou vhodné při posilování prsou, ale i na mrtvé tahy, či dřepy, kdy činku máte na ramenou a děláte dřep. Pokud používáte velkou osu, doporučujeme dokoupit i stojan pod činky. A pokud máte slabší střed těla, nebo budete zvedat těžké váhy na mrtvý tah, nebo dřep, tak určitě nezapomeňte na posilovací pás, který slouží právě ke stabilizaci středu těla a předchází tak případnému zranění.

posilovací pás HMS

Jsou prostě potřeba

Činky jsou prostě ve světe posilování fenomén a neměly by chybět v žádné domácí posilovně. A rozhodně si můžete být jisti, že to nejsou vyhozené peníze.