Výzva: ŠEST KILO ZA ŠEST TÝDNŮ!

Výzva začátek 

Než se více rozepíši ohledně mé výzvy, tak bych se Vám rád představil. Jmenuji se Tomáš Ondřejka a jsem majitelem e-shopů Pro-trénink a Tisknijakduha. Jsem také manžel a otec od rodiny.

Má převážně sedavá práce u PC a také má slabost pro dobré jídlo a sladkosti si vybrala svou daň! Následkem toho moje váha i obvod mého pasu pomalu, ale jistě stoupal nahoru.

Proto jsem se rozhodl udělat něco pro sebe a tak trochu i pro svůj e-shop Pro-trénink. Nepřijde mi totiž správné, že majitel obchodu se sportovními pomůckami jen sedí u počítače a kyne. A taky nejspíš nejsem dobrou prezentací pro svůj e-shopu. To vše mě přivedlo k myšlence, že půjdu tvrdě do sebe a vytvořím výzvu.

Výzvu jsem nazval: “6 kilo za 6 týdnů.” Ve zkratce Výzva 6/6

Mé míry na začátku výzvy byly následující: váha 96 kg, obvod pasu 108 cm, při výšce: 180 cm. Když tyto údaje vložím do BMI kalkulačky, tak mé BMI je 29,6. Dle výsledného BMI jsem na hranici nadváhy/obezity. Kvůli tomu mám i zvýšené riziko závažných onemocnění. Což v mém věku 33 let (v roce 2022) není ideální. A hlavně kvůli rodině, zde chci být co nejdéle.

Ideální BMI pro mě je v rozmezí 18,5 – 24,9, což odpovídá váze cca 65 – 79 Kg. Dostat se k těmto číslům by bylo sice fajn, ale v 6 týdnech naprosto nereálné. Chci totiž hubnout zdravě. Proto si myslím že 1 kg týdně je ideální a zdravé. Cílem tedy je 90 kg a 102 cm v pase. A jelikož nejsem žádný troškař, vytvořil jsem si takzvanou startovací pozici. 

Nebude to jen o váze a obvodu v pase

Kromě hmotnosti a obvodu v pase, budu také porovnávat svoje sportovní výkony. Hned v prvním videu se můžete podívat za kolik jsem uběhl 800 m na atletické dráze a kolik shybů na hrazdě jsem zvládl najednou. Tyto výsledky pak zhodnotím na konci mé výzvy.

Co myslíte povedlo se mi to? 

Shyby na hrazdě

To vše a více zjistíte v sérii videí, kde mám svoji cestu k danému cíli řádně zdokumentovanou. Každý týden budu přidávat jedno mé video o mé cestě za lepší fyzičkou, pokrocích, ale i nezdarech.

Rád bych ještě podotkl a upozornil, že nejsem žádný vyrýsovaný sportovec! Proto prosím nečekejte žádné velké sportovní výkony a vypracované tělo. Jak jste možná zvyklí z různých fitness videí. Za to Vám ukážu tvrdou realitu a mou cestu k vysněné vyrýsované postavě! (Snad se mi to povede). 

Na závěr bych chtěl jen dodat, že ke cvičení využívám váhu vlastního těla a cvičební pomůcky, které můžete zakoupit na mém e-shopu. Takže žádné fitko, ale jen vlastní odhodlání se zvednou z gauče a jít si ven zacvičit. Proto si myslím, že takové cvičení zvládne každý. Kvůli tomu se může do mé výzvy zapojit každý, kdo má stejné odhodlání jako já! Dokonce můžete zkusit cvičit podle mě, pokud se Vám nechce vymýšlet trénink. Tak držte palce a níže Vám posílám první video ve kterém uvidíte:

  • Mě v celé své kráse
  • Mé první shyby na hrazdě
  • Běh na 800 m
  • A také vám vysvětlím smysl mé výzvy

Ještě více motivace pro vás!

Protože chci, abyste i vy udělali něco pro své tělo i zdraví, připravil jsem ještě navíc soutěž. Stačí, když se zapojíte do výzvy 6 kg za 6 týdnů a každý týden (nejpozději do neděle) mi pošlete fotku nebo video z jednoho svého tréninku na mail info@pro-trenink.cz. Na konci výzvy vylosuji jednoho z vás a ten dostane jako odměnu rychlé ložiskové švihadlo a sadu odporových gum v celkové hodnotě 1078 Kč. (Motivační akce končí 31. 7. 2022)

Nebojte, vaše fotky nikde nezveřejním, pokud si to nebudete přát…

Tak co, jdete do toho se mnou? Začínáme tento týden ;)

  


 Ke cvičení s vlastní vahou se skvěle hodí

 prihlaseni banner