Na trhu už od roku 2020

info grafika eshopu pro-trenink

Specializujme se zejména na tréninkové pomůcky, jak pro fitness, tak i bojové sporty. I když se může zdát, že jsme nováčci, tak tomu tak není. Již od roku 2014 provozujeme také eshop Tisknijakduha.cz, které se soustředí hlavně na náplně do tiskáren. Zde již máme přes 10 000 zákazníků. Eshop Pro-Trénink, jsme založili protože, jsme chtěli prodávat něco, co je naším koníčkem. Proto se snažíme provozovat eshop srdce a ne jen prodávat, ale i radit, a právě proto máme i blog, kde se můžete dočíst vše potřebné. Blog postupně doplňujeme různými články.

V lednu 2021 jsme se přestěhovali do nové provozovny v Uherském Brodě

budova

 Patříme mezi Dobré Anděly

Už od roku 2013, každý měsíc přispíváme nadaci Dobrý anděl, který pošle vybrané peníze těm, kteří to nejvíce potřebují. A to do posledního haléře.

banner anděl

Svojí práci děláme kvalitně a za to jsme řádně ohodnocení

Jak jsme se již zmínila na začátku, tak provozujeme eshop Tisknijakduha již od roku 2014. Od Mapy.cz jsme obdrželi dopis, že  patříme mezi nejlépe hodnocené firmy a to potěší. I když jsme na toto ocenění nedosáhli přes eshop Pro-Trénink, tak i pro Vás znamenat to, že budete spolupracovat s ověřeným prodejcem.

mapy hodnocení

Proč si vybrat za partnera právě nás?

Díky tomu, že u nás nakupíte, tak můžete mít dobrý pocit z toho, že také přispějte na Dobré Anděly. Jen díky Vám můžeme podporovat tak skvělý projekt jakým Dobří Andělé zajistí jsou. Proto když nakoupíte u nás fitness potřeby, tak máte dobrý pocit z toho, že uděláte i něco pro druhé a "nebude Vás to stát ani korunu"

Výhody eshopu Pro Trénink přehledně

Samozřejmě konečné rozhodnutí je na vás, my Vám můžeme ale naše výhody vypíchnout právě teď.

Výhody eshopu Pro-trenink.cz